У Клесові сформовано нову Молодіжну раду

Дата: 18.09.2023 16:53

Вже відбулися перші установчі збори, де вибрали керівний склад. Головою обрали Тетяну Одарчук. ЇЇ заступницею стала Вікторія Глабець, секретаркою – Анна Корінець. Як зазначає Ольга Шмідт, одна з ініціаторок молодіжного об’єднання, вчергове члени Молодіжної ради зустрінуться 22 вересня, аби спланувати подальшу діяльність.

Фактично, Молодіжна рада – «голос» молоді. Це консультативно-дорадчий орган, створений задля постійної комунікації молоді та органів місцевого самоврядування, розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, проблем у сфері культури, спорту, освіти.

Положення про Молодіжну раду у новій редакції затвердили на сесії Клесівської селищної ради в кінці серпня. Зокрема, внесено зміни щодо віку учасників (відтепер із 14 і до 35 років), а також збільшено кількісний склад - із 16 до 30 осіб.

Фото: Ольга Шмідт