2 жовтня - День народження Олександра Тріщука

Дата: 02.10.2023 12:16

2 жовтня 1974 року народився Олександр Тріщук. Якби не війна, то сьогодні герой відзначав би своє 49-річчя. Мобілізований до війська навесні 2022-го старший солдат гідно ніс службу на сході країни. Та в січні 2023-го при виконанні бойового завдання загинув.

Своє життя корінний клесівець прожив у рідному селищі. Тут побачив вперше світ, ходив до школи, створив сім’ю. Щоправда службу в армії проходив у військово-морських силах, старшим матросом. Потім працював на державному підприємстві «Клесівське лісове господарство». Понад 20 років був машиністом бурильної установки на ККНК «Технобуд». Але через вторгнення ворога, пішов на фронт, боронити рідну землю від окупантів.

«Любив життя, рибалить, гратись з внуками та займатись домашніми справами. Добрий, справедливий, чесний, відповідальний, ніколи не відмовляв у допомозі.» - так характеризує чоловіка дружина Наталія, доньки Світлана та Наталія.

Вічна пам’ять, слава і шана нескореному воїнові Олександру!