У Рудні-Карпилівській відзначали День села

Дата: 04.10.2023 15:56

Храмове свято на Покрову відзначає в нашій громаді село Рудня-Карпилівська. Тож з цієї нагоди провели концерт. Про це написала на своїй сторінці у Фейсбук завідувачка клубом Ольга Степанець. Захід відбувся за участі тріо "Жовті Мережки" та "Калинонька", а також дуету Ольги  Степанець і Марини Мартинюк. Після вітань Ніни Жилки, очільниці Карпилівського старостинського округу, присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників. По завершенню дійства бажаючі побували на арт-пікніку.

У дописі Ольга Степанець подякувала Наталії Мамонець за подаровану в заклад тюль та Юрію Горанському за фінансову підтримку. А найбільше жителі Рудні-Карпилівської вдячні воїнам, завдяки яким того дня вдалося зібратися разом.

Фото без опису Скріншот з відео на ФБ-сторінці Ольги Степанець