Керівники закладів освіти Клесівської громади провели спільну нараду

Дата: 05.10.2023 10:35

Говорили про вакцинацію та готовність закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

Ірина Гаврилюк, в.о. головної лікарки Клесівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, наголосила на важливості вакцинації та проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед батьків нещеплених дітей. А також зазначила,  що для них варто обирати альтернативні варіанти навчання, зокрема переводити на сімейну форму. Такі заходи необхідні задля попередження поширення інфекційних хвороб в дитячих колективах, в тому числі кору, епідемічного паротиту, краснухи та ін.

Оксана Захарчук, начальниця відділу освіти Клесівської селищної ради,  доповіла про стан підготовки шкіл та садочків до роботи в осінньо-зимовий період. За її інформацією, всі установи забезпечені твердим паливом, генераторами та паливно-мастильними матеріалами. А директори закладів освіти розповіли про готовність котелень, впорядкування відповідної документації, повірку котельного обладнання.