У Карасинській гімназії провели «Розминку від чемпіона»

Дата: 06.10.2023 14:48

Діти зустрілися з майстром спорту України з легкої атлетики Юлією Кучер. Наразі вона є координаторкою соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» в Клесівській громаді, а також фахівчинею Інклюзивно-ресурсного центру.

«Це була дебютна зустріч спортсменки зі школярами в рамках «Розминки від чемпіона», тому майстриня підготувалася до неї максимально старанно та відповідально. За її словами, ще у юному віці завжди мріяла стати видатною спортсменкою. Юля розповіла дітям про свої досягнення у метанні списа. Розказала, що її особистий рекорд 53,40 метрів.» - написали на ФБ-сторінці «Спорт для всіх Рівненщини».

У ході спілкування Юлія Кучер ознайомила присутніх з теоретичними моментами, провела розминку та майстер-клас з метання спису.  Також діти позмагалися в інтелектуальному та творчому конкурсах, переможців яких нагородили подарунками від організаторів.

Фізкультурно-оздоровчий захід «Розминка від чемпіона» проводять в навчальних закладах Рівненщини працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області .

Фото з ФБ-сторінки "Спорт для всіх Рівненщини" та Карасинської гімназії