Клесівська місцева пожежна команда отримала автомобіль від польських колег

Дата: 10.10.2023 14:29

Пожежний автомобіль Star A200 доставив з Войцеховіце в Україну селищний голова Віктор Буйний. «Транспортний засіб для вогнеборців вдалося перевезти завдяки допомозі Олександра Ковальчука, директора ТОВ «ККНК «Технобуд», за що йому дуже вдячний. Від імені громади також висловлюю величезну подяку за постійну всебічну підтримку своєму другові Станіславу Фійці, який вкотре організував допомогу для Клесова. А також меру міста та ґміни Гура Кальварія пану Аркадіушу Стржижевському, секретарю ґміни Пьотру Вальчаку, які підтримують ініціативи пана Станіслава. За надану техніку завдячуємо командам пожежних дружин Войцеховіце та Гура Кальварія.» - розповів Віктор Павлович. Також очільник ради зазначив, що пожежна машина обслуговуватиме Клесів та найближчі населені пункти громади. Натомість автомобіль, що використовувався місцевими пожежниками у Клесові передадуть у Карасинський старостинський округ. Там планують облаштувати відповідне приміщення та залучити пожежників-добровольців.

«Люди, які знають Україну, розуміють наскільки важлива ця машина. В Україні триває процес створення добровільних пожежних дружин. Професійні підрозділи знаходяться в районних центрах. Через їх віддаленість та жахливий стан доріг рятувальники втрачають дорогоцінний час для ліквідації загоряння. Плюс  війна. А наявна техніка застаріла. Тож нині Клесівська громада має власний пожежний автомобіль від польських волонтерів. Добровільна пожежна команда Войцеховіце та пожежна команда Гури Кальварії передали також додаткове обладнання, зокрема: генератор електроенергії, рацію, шланги, шоломи, одяг, маски тощо. Добро повертається. Нехай служить народу України в цей трагічний воєнний час.»– розповів на свої сторінці у Фейсбук Станіслав Фійка.