Клесівська районна лікарня отримала благодійну допомогу

Дата: 18.10.2023 10:18

Клесівська районна лікарня отримала благодійну допомогу. Про це написали на своїй сторінці у Фейсбук. Адміністрація закладу подякувала за гуманітарну підтримку підприємцям Олегу Максимцю, Івану Черняку, Дмитру Пригарському. Зокрема, лікарня одержала засоби гігієни та індивідуального захисту ( маски, одноразові халати, рукавички, фартухи); евакутаймери для забору крові, пакети для сміття, медикаменти. А також памперси, які одразу передали пацієнтам (ВПО) з обмеженими можливостями.

«Завдяки Вашій допомозі покращиться якість надання медичної допомоги в стаціонарному відділенні нашої лікарні. В цей нелегкий для всієї України час, Ви піклуєтесь про людей, які потребують особливої уваги, допомоги. Дякуємо за турботу, доброту ваших сердець, небайдужість, за те, що Ви не стоїте осторонь від проблем медицини!» - підсумували у дописі.

Фото КНП "Клесівська районна лікарня"