Вітаємо борців греко-римського стилю з успішними виступами на обласному турнірі

Дата: 19.10.2023 15:30

Стало відомо, що серед переможців у турнірі з греко-римської та жіночої боротьби,  присвяченому пам’яті кавалера ордена «За заслуги ІІІ ст.» Віталія Ставського,  клесівці: Артем Желобков – 1 місце (до 44 кг), Владислав Головач – 2 (до 44 кг), Максим Малащинський – 2 (до 57 кг). Про це розповів Андрій Марковець, тренер Клесівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Змагання відбувалися у м.Костопіль 13-15 жовтня. Загалом на спортивну подію прибули 230 учасників із різних куточків України. «Це понад 20 команд із Запоріжжя, Києва, Житомира, Тернополя, Рівного, Мирного, Олевська, Здолбунова, Вараша, Звягеля, Клесова, Костополя та інших міст.» - пишуть на сайті «Рівне1».

Нагадуємо, що раніше ми повідомляли про результати виступу клесівських борчинь.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників! Бажаємо нових успішних виступів та перемог!

Фото без опису Фото з архіву Олександра Кутри. На світлині наші переможці - призери Першості з греко-римської боротьби Рівненської області.