У Клесівському ІРЦ налагоджують співпрацю з лікарями-педіатрами

Дата: 30.10.2023 11:14

Засідання круглого столу з лікарями-педіатрами Клесівського ЦПМСД провели в Інклюзивно-ресурсному центрі. Спеціалісти говорили про важливість ранньої корекції при виявленні труднощів розвитку у дітей. Зокрема, виступали директорка ІРЦ Ірина Панекало та фахівчиня центру Аліна Бурачинська. Мова йшла про спільну взаємодію медзакладів в системі раннього втручання, а також види порушень, які є причиною направлення до ІРЦ.

«Захід пройшов в невимушеній дружній атмосфері та активній рефлексії у форматі «запитання – відповідь», за що щиро вдячні усім учасникам. Адже лише у спільній взаємодії можна досягти бажаного результату та принести користь дітям та їх сім’ям.» - підсумували допис на ФБ-сторінці Клесівського ІРЦ.

Фото: Клесівський ІРЦ