Рівненська область, Сарненський район

Учні Клесівської дитячо-юнацької спортивної школи здобули чергові нагороди

Дата: 07.11.2023 21:37
Кількість переглядів: 152

П’ятеро спортсменок боролися за призові місця на VI Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед дівчат, присвяченому видатним борчиням Прикарпаття. Про це написав їх тренер, керівник ГО «Спортивний клуб «Фаворит» Сергій Скумін.

Перше місце посіла Лілія Савчук(до 46 кг), друге – Людмила Солоха (до 50 кг). На третій сходинці  - Анна Васильчик(до 33 кг), Іларія Смицька(до 33 кг), Наталія Овсійчук(до 42 кг).

Варто відмітити, що в підсумку клесівці посіли третє загальнокомандне місце. Про це зазначають на сайті Калуської міської ради.  Першість здобули господарі змагань – представниці Калуської громади. Друге місце – команда зі Львова.

Призера маємо й серед юнаків. Артем Желобков виборов бронзову нагороду на чемпіонаті України з греко-римської боротьби U-16. Такою новиною поділився тренер хлопця Андрій Марковець. Позмагатися за першість на чемпіонат прибули понад 230 кращих борців, 20 команд із 17 областей.