Любительський клуб «Надвечір’я»

Дата: 20.02.2017 17:02

Кожне засідання клубу – це не просто концерт, підготовлений працівниками бібліотеки, а захід, в який вкладається часточка душі його учасників, організаторів і ведучих. 19 лютого в приміщенні бібліотеки смт. Клесів любительський клуб «Надвечір’я» зібрав знову літніх людей, з різним творчим досвідом. Завітали його постійні учасники – члени колективу, а також гості – солісти Людмила Ревич, Наталія Матюк, учасники народної вокального ансамблю «Бурштинове намисто». Бібліотекарі присвятили це засідання нашим прекрасним жінкам «Від Жінки все життя родинне, від Жінки музика життя». В холі бібліотеки були представленні роботи Якимчук Олени, Шерстюк Лідії, Шепетко Ольги, Таборовець Ганни. Ведуча свята, Наталія Долід, читала легенди, розповідала про кожну учасницю як особистість. Кожен ділився своїми захопленнями. Розповіді перепліталась віршами, українськими та російськими піснями, гуморесками. Справжні берегині української пісні, які пам'ятають безліч старовинних пісень, зачаровували слухачів неповторним звучанням у супроводі чарівного інструмента – баяна, яким вправно володіє справжній професіонал Анатолій Блощеневич. Захід справив на присутніх хороше враження, збагатив їх позитивною енергією, а ще подарував хвилини насолоди від співу улюблених пісень. Спілкування очищає розум і серце, а людину робить добрішою. Адже, спілкуючись між собою, люди забувають про побутові проблеми, життєві негаразди. Тож нехай «Надвечір’я» стане центром змістовного дозвілля, дружнього спілкування, душевного спокою, гармонійного відпочинку.