Святкування І-ї річниці утворення об’єднаної територіальної громади – Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (Фото)

Дата: 11.11.2016 17:06

6 листопада Клесівська об`єднана територіальна громада святкувала свою першу річницю. З цієї нагоди, за рішенням депутатів Клесівської селищної ради, відбувся святковий концерт в с. Карпилівка та смт. Клесів. Чудову атмосферу та гарний настрій дарували артисти Рівненської обласної філармонії: Заслужений артист України Леонід Репета, етно-гурт «Дуліби», Сашко Невже, Павло Мищук. Родзинкою святкування в Клесові, безперечно, став виступ Народної артистки України – Марії Бурмаки, який клесівчанам та гостям подарували рада директорів підприємств в Клесівській селищній раді (директор ТОВ «ТОПАЗ ЛТД» Пехотін В.Ф., директор ККНК «Технобуд» Ковальчук О.В., директор ДП «Клесівське лісове господарство» Ониськевич М.М., директор ТОВ «Вольтех» Никончук С.М.). В рамках концерту проходила благодійна акція, в якій прийняли участь заклади освіти, культури, підприємства та приватні підприємці громади. Виручені кошти в сумі 10 222 грн. підуть на допомогу онкохворим дітям громади.