Учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцею взяли участь в акції «Чисте довкілля»

Дата: 21.04.2016 17:16

Як часто навесні, лише зійде сніг, ми помічаємо купи сміття скрізь. Придорожні смуги – це ділянки, куди  його викидають найчастіше. Весь непотріб несвідомі водії кидають через вікна своїх авто. Як  результат – узбіччя автошляхів захаращені найбільше.

Щороку учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей беруть участь в акції «Чисте довкілля», і починається боротьба за чистоту. Хтось з ентузіазмом береться за мітлу чи граблі і отримує від цього задоволення. Хтось скептично або навіть грубо відмахується, вважаючи, що це справа двірників.

15 квітня учні 8 –11 класів вирішили прибрати придорожні смуги Клесів- Страшів (до естакади ) та Клесів- Федорівка. У кожної групи дітей – своя ділянка для прибирання. Сміття збирали у мішки, які складали докупи. За кілька годин їх була вже не одна сотня.

Це чудово: знати, що ми люди, розумні істоти й прийшли у цей світ для добра. Та все ж завалені сміттям узбіччя доріг - на совісті наших людей і навіть більше того, купи сміття на узбіччі – це робота рук не людей розумних. Яка б не була влада, скільки грошей з бюджету на прибирання сміття не викладала, бажаного результату не буде, доки ми всі не усвідомимо, що смітимо у себе вдома.

Ми повинні пам’ятати одне правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Адміністрація Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею та Клесівська селищна рада дякують учням і вчителям за активну участь у місячнику озеленення, прибирання та благоустрою , а саме:

-- Класному керівнику Тушичу В.М. та учням 8А класу , а саме : Гаврилюк Б., Абрамчуку О., Килюшик О., Ковальчук А., Кущ А., Кущ К., Маковецькій М., Радько С., Тишковій І., Трикоз К., Шмалюху Д.

-- Класному керівнику Трищук О.В. та учням 8Б класу, а саме : Гіс О., Головачу Р., Грицкову О., Добринському Ю., Жилко М., Кардаш І., Кириленку Р., Коваль В., Лабунцю В., Мельнику А., Никончук Д., Онищенко А., Савина О., Степанець К., Ткач С.

-- Класному керівнику Воронцовій Л.В. та учням 8В класу, а саме : Абраменко Ю., Богумілу Д., Боричевській К., Галаху А.,Глабець В., Гузю Є.,Дячуку М.,Дубовик Д., Жилко К., Кузнецю А., Мартинюк В., Михайлицькому О., Опалько В.,Ошиті А., Понедільнику М., Саковець А., Суходольському В., Трищук В., Фесюк В.,Чубатому А., Городнюку О.

-- Класному керівнику Козел Ж.П. та учням 9А класу , а саме : Антонецю А., Васильєвій Н., Гаврилейко О., Гаврильчику Р., Дубовець Р.,Ліщук І., Любчук Д., Пархомчуку Р.,Скуміній С., Серединському В., Тарасюк І.,Фесянову С., Шерстюк Д., Юхименко С., Яцкевичу І.

-- Класному керівнику Заболотних М.Д. та учням 9Б класу, а саме : Ліщук Т., Порохненку О., Одарчуку А., Сергійчуку І., Бобруку Р.

-- Класному керівнику Шкодич М.П. та учням 10А класу, а саме : Бондар Т.,Бондар Ю., Вавіловій В., Гончаровій А., Мартинюк Ю., Дяковій М., Гуранцю Д., Ревичу О., Охманюку П., Мелещук І., Ткач А., Ткач М., Якутчику Я., Кулику В.

-- Класному керівнику Кіщенко Л.В. та учням 10Б класу , а саме : Козлюк А.,Зозюк Т., Шалигіну М.

-- Класному керівнику Голіновській М.Г. та учням 10В класу, а саме : Лазарчук О.,Головачу П.,Кузьмич Ю., Головач Л., Карплюку С., Веремею Є., Абрамчуку О., Шевчуку П., Ковалю А., Шевчук М., Глиненку М.

-- Класному керівнику Євгейчук І.Ф. та учням 11А класу, а саме : Вавілову М., Біганському Б, Гарасюку Л., Єфимчуку Ю.,Козлюк О.,Лясковець В., Лехкобиту Н., Покиті А.

-- Класному керівнику Яковенко О.Г. та учням 10Б класу Тушичу Р.,Ворону Ю., Яччменнику А., Лукашу М.,Гарському Д.

-- Класному керівнику Абрамчук Н.І. та учням 11В класу , а саме Боровець В., Василцю М., Коваль Н., Круглику М., Ліщук О., Мартинюк Л., Микосянчик Ю., Оксьоненко В., Цимбаліст Т.

Вчителям - предметникам Сергійчук Л.Д., Трубілку І.М.,Вавіловій О.М.,Копитько Т.Г., Прунь Л.Й.

Варто зазначити, що посприяли у проведені данної акції шляхом надання транспорту, рукавиць, мішків для сміття: Церква Християн Віри Євангельської, ДП “Клесівське лісове господарство”, ТОВ ККНК “Технобуд”, Пехотін Василь Федорович, Никончук Сергій Миколайович та Абрамчук Сергій Федорович.

В знак вдячності учням ліцею за небайдужість, розуміння та допомогу у наведенні чистоти та охороні довкілля Ониськевич Михайло Максимович, Никончук Сергій Миколайович та Пехотін Василь Федорович надали фінансову допомогу (по 5,0 тис.грн) на пошиття сценічних костюмів для учнів Клесівської ЗОШ I-II ступенів-ліцею.

Клесівська селищна рада щиро завдячує всім меценатам за значну допомогу та підтримку новоствореній об’єднаній громаді.