«Мир вкраїнській світлій хаті»: у Клесівській ОТГ відлунали фестивалі коляди

Дата: 23.01.2018 17:26

Стало традиційним проведення щорічного фестивалю у новорічно-різдвяні свята у Клесівській селищній раді. В нинішньому 2018 році фестивальна програма організаторами проведена у два дні: 20 січня у БК с.Карпилівка та 21 січня у МБК смт.Клесів.

Відповідно до затвердженого положення у фестивальній програмі прийняли участь майстрині декоративно-вжиткового мистецтва, які продемонстрували для всіх відвідувачів свої захоплення у різних техніках виконання і провели майстер-класи для всіх бажаючих.

Участь у фестивалях прийняло більше 20 колективів.

Список учасників фестивалю "Мир вкраїнській світлій хаті" смт.Клесів

Список учасників фестивалю "Мир вкраїнській світлій хаті" с.Карпилівка

«Я радий бачити всіх на цьому чудовому святі, особливо представників молодого покоління, які прийшли сюди, щоби відтворити національні традиції, характерні для Різдвяних свят, подарувати присутнім справжній український колорит та настрій. Приємно згадувати, як святкували ми Різдво в дитинстві, та ще приємніше бачити, що ці традиції збереглися досі… Христос народився!» - привітав присутніх у с.Карпилівка та смт.Клесів селищний голова Василь Гриник.

Колядували і дорослі, і малі. Артисти виступали із традиційними українськими колядками, щедрівками, різдвяними виставами в сучасній інтерпретації. Усі колективи отримали подяки селищної ради за участь у фестивалі, солодощі та грошові винагороди, надані спонсорами ККНК «Технобуд» та ДП «Клесівське лісове господарство».

Кульмінацією фестивалів стало спільне виконання колядки «Добрий вечір, тобі!», яка полетіла в зал віншуваннями миру, добра і злагоди.

Більше фото в альбомах:

Фестиваль коляди с.Карпилівка