Зі святом весни, краси та любові, любі жінки!

Дата: 07.03.2017 17:57

О, жінко, берегине роду!

Початок і продовження життя.

В тобі є сила, чари, врода,

Вклоняємось тобі, ти наше майбуття!

З такими словами звернулися ведучі свята - Антон Жигадло та Дмитро Сидорчук до глядацької аудиторії під час урочистостей та святкового концерту з нагоди Міжнародного жіночого дня, який відбувся в міському Будинку культури селища Клесів. Свято було переповнене світлими посмішками, теплом та любов’ю, адже на сцені вітали найкращих жінок 2016 року в різних номінаціях. Щирі оплески линули на адресу: Понедільник Алли Миколаївни– депутата селищної ради; Симоненко Світлани Вікторівни – директора ЗОШ І-ІІ ступенів с. Клесів; Мартинюк Світлани Дмитрівни - заступника директора з навчальної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Карпилівка; Cимончук Марії Сергіївни – практичного психолога ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей смт. Клесів; Куришко Тетяни Василівни – вчителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ступенів с. Карасин; Давидович Тетяни Степанівни – вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. ліцей смт. Клесів; Никончук Раїси Максимівни – завідувача ДНЗ № 6 «Малятко» с. Пугач; Михайлицької Любові Вікторівни – помічника вихователя ДНЗ «Дзвіночок» с. Карпилівка; Головні Ірини Дмитрівни – викладача КЗ «Клесівська дитяча музична школа»; Ревич Людмили Василівни - аматора сцени смт. Клесів; Шмотєвої Поліни Григорівни – завідувача клубу с. Клесів; Кіщенко Ольги Михайлівни – завідувача господарством ДНЗ № 4 «Дзвіночок» смт. Клесів; Лотоцької Інни Миколаївни - сестри медичної процедурної маніпуляційного кабінету КЗ «Клесівська районна лікарня»; Чугай Олени Олексіївни – завідувача амбулаторії с. Карпилівка КЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Клесівської селищної ради; Цимбаліст Ірини Василівни - соціального робітника Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування; Шерстюк Наталії Анатоліївни – мами багатодітної родини с. Пугач; Сироти Анни Сергіївни – власниці магазину «Ювант»; Онищук Марії Василівни – бухгалтера Клесівського споживчого товариства; Ліщук Лариси Володимирівни – громадського активіста селища Клесів; Мечкало Лідії Олексіївни – старшого інспектора відділу кадрів ККНК «Технобуд»; Стрелецької Валентини Іванівни – майстра нижнього складу ДП «Клесівський лісгосп»; Пригарської Світлани Стахівни – агента комерційної станції Клесів; Серікової Надії Миколаївни інспектора – контролера КП «Клесівводоканал». Щиросердечні вітання присутнім жінкам линули від: голови Клесівської селищної ради Гриника В.Ф., депутата Сарненської районної ради Ведрова А.О., директора філії «Моноліт» ДП «Буревісник» Веремея І.П., директора КП «Клесівводоканал» Германа В.Р.

Незабутні враження отримали глядачі від концерту підготовленого аматорами сцени. Зі святом весни, краси та любові, любі жінки!