На Рівненщині виявили можливий конфлікт інтересів при закупівлях в одній із громад

Дата: 15.12.2023 14:27

Робоча група при Рівненській ОДА «Прозорість та підзвітність» проаналізувала проведені тендери у кількох громадах області. За результатами засідання виявили потенційний конфлікт інтересів при закупівлях.

Йдеться про одну з тергромад Дубенського району. Моніторинг показав, що тендери на регулярній основі вигравала родичка одного з керівників громади.

Члени робочої групи прийняли рішення звернутись до Національного агентства з питань запобігання корупції та правоохоронних органів для проведення подальшого розслідування відповідних закупівель.

«Група продовжить здійснювати ефективний контроль та моніторинг усіх публічних закупівель. Необхідно забезпечити максимально прозорий процес використання коштів та уникати будь-яких корупційних проявів», - зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Крім цього, до засідання долучились представники громадськості та Держаудитслужби. Рішення щодо їх включення прийняли задля посилення робочої групи та кращої співпраці з громадським сектором.

Також нагадаємо, на офіційному вебсайті ОДА створено окремий розділ «Прозорість та підзвітність»

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація