Відбувся фінал змагань «Дитяча баскетбольна ліга ТБГ»

Дата: 19.12.2023 11:35

18 грудня 2023 року відбувся фінальний етап змагань з баскетбольних ігор «Дитяча баскетбольна ліга ТБГ» серед учнів 5 – х класів закладів освіти Клесівської громади. Змагання пройшли у форматі естафет з елементами баскетболу. У проведенні допомагали професійні гравці жіночої та чоловічої команд БК «Рівне». Про це повідомляють на сайті відділу освіти Клесівської селищної ради.

«Діти отримали масу позитивних емоцій та незабутні враження, а також персональну форму та баскетбольні м’ячі. За результатами змагань найсильнішими були п’ятикласники Клесівського ліцею, ІІ місце – Клесівська гімназія, ІІІ місце – Карасинська гімназія, ІV – місце – Карпилівський ліцей.

Велика подяка за сприяння в організації і проведені змагань БК «Рівне», за неймовірні емоції та чудове свято для дітей Клесівської громади. Щирі слова та величезна  подяка ТОВ «ККНК «Технобуд» за нагороди, призи та  подарунки.» - прокоментувала захід начальниця відділу Оксана Захарчук.

Фото без описуФото з сайту відділу освіти Клесівської селищної ради.