У Клесівській селищній раді навчали проектному менеджменту

Дата: 19.12.2023 11:47

У Клесівській селищній раді 18 грудня навчали проектному менеджменту. Одноденний семінар-тренінг провела Олеся Гощук. Прийти на захід загалом зголосилися 12 осіб. Серед них члени Молодіжної ради, внутрішньо-переміщені особи та громадські активісти.

Тренерка дала визначення термінів, розповіла про життєвий цикл проекту та тонкощі його написання, а також про пошук грантів і грантодаців.

Ірина Богушевська, начальниця структурного підрозділу в селищній раді, до якого відноситься проектна діяльність, каже, що останнім часом освітніх заходів з проектного менеджменту проводять чимало. Але щоразу з’являється щось нове. Тому такі навчання корисно і цікаво відвідувати постійно.

Організатор події - БФ «Рокада» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».