У Клесівському МБК відлунав благодійний фестиваль

Дата: 19.01.2024 14:02

«Коляда Фест» організував відділ культури, молоді та спорту для підтримки наших військових. Адже довгоочікуване світле свято ми вже не вперше відзначаємо не зі спокійним серцем, бо живемо в час повномасштабної війни. Ще один рік зустріли, дякуючи Богу та ЗСУ.

«Наші колядки, щедрівки, віншування несуть особливу місію, бо цьогорічні різдвяно-новорічні свята не такі, як зазвичай, адже всі ми просимо в Бога здійснення спільного бажання – Перемоги, миру та процвітання для нашої рідної землі» – наголосив зі сцени селищний голова Віктор Буйний.

Працівники та вихованці закладів культури та освіти, представники влади, активна молодь громади та окремі члени Молодіжної ради з початком повномасштабного вторгнення не стоять осторонь підтримки та допомоги ЗСУ. Під час заходу та ярмарку цього разу вдалося зібрати 28000 тисяч гривень. У різдвяних піснеспівах участь взяли:

- Вокальний ансамбль «DOMINANTA» Клесівської дитячої музичної школи. Керівник Ольга Романчук.

- Дитячий вокальний ансамбль «Вертеп» Клесівської гімназії. Керівник Анастасія Дубовець.

- Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Пташечка» Клесівської дитячої музичної школи. Керівник Юлія Симончук .

- Дитячий хор церкви «Жива вода». Керівник Юлія Євгейчук.

- Дитячий вокальний ансамбль Клесівського ліцею. Керівник Людмила Васильєва.

- Дитячий вокальний ансамбль «Мрія». Керівник Анастасія Назарчук.

- Дитячий хор церкви «Жива вода» (хлопці ). Керівник Юлія Євгейчук.

- Тріо викладачів Клесівської дитячої музичної школи: Ольга Романчук, Юлія Симончук , Вікторія Глабець. Керівник Юлія Симончук.

- Вокальний жіночий ансамбль Будинку культури села Карпилівка. Керівник Людмила Мартинюк.

- Народний хоровий колектив Клесівського міського будинку культури. Керівник Вікторія Глабець.