У Клесові відбулися змагання з вільної боротьби U15

Дата: 22.01.2024 22:15

Учасниками стали спортсмени з Хмельницької, Рівненської, та Житомирської областей.

На початку заходу селищний голова Віктор Буйний привітав присутніх та вручив трьом борчиням Клесівської ДЮСШ та ГО «Спортивний клуб «Фаворит» посвідчення кандидатів у майстри спорту. Посвідки отримали Дар’я Шерстюк, Людмила Солоха, Соломія Мацелик.

«Змагання пройшли в запеклій, красивій боротьбі та командному дусі: наші дівчата показали хорошу технічну боротьбу, але, на жаль, тільки змогли вибороти II загальнокомандне місце, поступившись однією сутичкою (поразка) команді з м.Олевськ, які в свою чергу зайняли I загальнокомандне місце. Технічний результат: I загальнокомандне місце – м.Олевськ, II загальнокомандне місце – смт Клесів, III загальнокомандне місце – м.Хмельницький, IV загальнокомандне місце – Рівненська область (збірна). Дякуємо всім командам, що підтримали та приїхали на наш турнір.» - написав у Фейсбук Сергій Скумін, керівник ГО «Спортивний клуб «Фаворит».

Опублікувано й результати юнаків. Назар Білотіл (в.к 23 кг) та Максим Головач (в.к 35 кг) посіли перші місця. Владислав Коваль (в.к 32 кг) – на другій сходинці, а Іван Никончук(в.к 29кг) – на третій. Ще троє хлопців: Дмитро Дубовець (в.к 23 кг), Тимофій Костів (в.к 29 кг), Богдан Лукашевич(в.к 35 кг) – на п’ятій позиції.

Вітаємо всіх переможців, призерів та учасників! Не зупиняйтеся на досягнутому – сміливо підкорюйте нові вершини!