Роковини смерті захисника Олександра Грицкевича

Дата: 03.02.2024 14:03

Уже рівно рік, як з нами немає вірного сина України, жителя нашої громади Олександра Грицкевича. Його серце зупинилося 3 лютого 2023 року, під час перебування в зоні бойових дій на Донеччині. Війна забрала у дружини чоловіка, у дітей – батька, а в громади – доброго, щирого, чуйного жителя, надійного друга, вірного захисника.

Вічна пам’ять і слава воїну Олександру, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Олександр Грицкевич народився 25 січня 1979 року в смт Клесів. Тут промайнуло дитинство, здобув середню освіту і пішов навчатися в Рівненський Державний навчально-курсовий комбінат. У Клесові створив сім’ю. З дружиною Тетяною виховали сина й доньку. На момент призову працював оператором газових котлів у Центрі первинної медико-санітарної допомоги. Поза роботою допомагав дружині по господарству. Любив проводити час з дітьми, цікавився їхнім навчанням, зокрема в студентські роки. До лав ЗСУ призваний з березня 2022 року. Служив у 68-й окремій єгерський бригаді імені Олекси Довбуша. Мав звання сержанта резерву, стрілець, помічник гранатометника.

Влітку 2022 року отримав важке поранення. Після довготривалого лікування повернувся на фронт, обороняти свою сім’ю та рідну землю. 3 лютого 2023 року, під час перебування в зоні бойових дій, на Донеччині,серце воїна зупинилося. Йому було 44 роки.