Відбулася позачергова сесія

Дата: 13.02.2024 11:50

8 лютого провели пленарне засідання позачергової 48 сесії Клесівської селищної ради. На порядку денному - 20 питань. Своїми рішеннями депутати внесли зміни до складу виконавчого комітету, до бюджету Клесівської селищної територіальної громади на 2024 рік, а також до Програми  підтримки Захисників та Захисниць України та Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву Клесівської селищної ради. На засіданні затвердили:

- Положення про порядок використання шкільних автобусів та організацію підвезення здобувачів освіти Клесівської громади;

- Положення про колегію  відділу освіти;

- Програму призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги догляду на непрофесійній основі на 2024 рік.

- Положення про Рудня-Карпилівську філію Карпилівського ліцею;

- Положення про структурний підрозділ  Пугачська початкова школа  Клесівського ліцею;

- Положення про порядок та умови надання одноразової грошової допомоги Захисникам та Захисницям України, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України;

Серед іншого, заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету Клесівської селищної територіальної  громади за  2023 рік, Програму економічного та соціального розвитку Клесівської селищної ради на 2024 рік, а також земельні питання.