Спортивні новини

Дата: 20.02.2024 16:36

У Клесівській дитячо-юнацькій школі 16-17 лютого відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби. Клесівські борчині та борці  показали  хороші результати й вибороли призові місця. Про це написав у Фейсбук директор ДЮСШ Ігор Мельник.  Чемпіонами стали: Лілія Савчук (46кг), Людмила Солоха (53кг), Соломія Мацелик (57кг), Дарія Шерстюк (65кг). Друге  місце вибороли: Ольга Васильчик (40кг), Матвій Мацелик (45кг), Максим Головач (71кг). Третє  місце –  Іларія Смицька (40 кг), Наталія Овсійчук (46кг), Ділара   Малащицька (49 кг), Ірина Дубовець (61кг).

Цими днями у м.Березне відбувся чемпіонат України (U-15) Західна зона з греко-римської боротьби. З призами додому повернулися клесівці Владислав Головач – 2 місце, Артем Желобков та Максим Малащицький – 3 місце. Принагідно Артему Желобкову вручили посвідчення кандидата у майстри спорту з греко-римської боротьби.

Вітаємо наших борців та борчинь із вдалими виступами й бажаємо подальших успіхів на спортивній арені!