У Клесівській громаді визначили переможців у баскетбольній лізі

Дата: 28.02.2024 16:39

28 лютого 2024 року на базі Карпилівського ліцею  відбулися змагання за першість з баскетболу серед дівчат та юнаків у ІІ (територіальному) етапі змагань серед учнів закладів середньої освіти Клесівської громади.

Спортивні, натхненні, енергійні команди юнаків та дівчат 8 – 10 класів боролися за звання переможців та участь у ІІІ етапі. Відкрили захід Ніна Жилка, староста Карпилівського округу, Володимир Галушко, директор Карпилівського ліцею та амбасадор територіальних змагань Юлія Кучер, майстер спорту з легкої атлети.

Першість з баскетболу і серед дівчат, і серед юнаків вибороли учні Карпилівського ліцею «Бурі ведмеді», другу сходинку посіли юнаки і дівчата Клесівського ліцею «Сови», третю сходинку – команда юнаків Клесівської гімназії «Рисі». Усі учасники отримали нагороди та призи. Вдячні кожному за участь та цікаву гру.

Вітаємо гравців команд-переможців та бажаємо гідно представити громаду в наступному етапі!

А попереду – змагання з волейболу, спортивного орієнтування та черлідингу, які пройдуть у березні.