Оголошуємо набір у Школу Молодіжної ради!

Дата: 27.03.2024 16:05

Молодь Клесівської громади, ця можливість для вас!  Стартує набір у Школу Молодіжної ради в межах проєкту «Активна молодь — сильна громада», який реалізує ГО «Центр політичних студій» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Якщо ти:

• активна молода людина віком 14-35 років;
  • прагнеш брати участь у змінах у своїй громаді;
  • хочеш долучатися до організації подій та розвитку молодіжної політики у своїй громаді;
  • любиш навчатися нового і прокачувати свої скіли, тоді тобі  — до нас!

Учасниками/цями Школи Молодіжної ради можуть бути молоді жінки та чоловіки, які мешкають на території Клесівської громади: представники/ці учнівської та студентської молоді, представники/ці інститутів громадянського суспільства громади, інші представники/ці молоді відповідної громади (зокрема, представники/ці чинної Молодіжної ради, ВПО тощо).

Не може бути обраним/ою учасником/цею Школи Молодіжної ради чинний(а) місцевий(ва) депутат(ка) цієї громади.

Школа Молодіжної ради передбачає 4 навчальні одноденні модулі, які відбуватимуться у Клесівській громаді раз в місяць.

1. Завдання та форми роботи молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики, (квітень 2024 року)

2. Методи залучення громадян до прийняття рішень, практики демократії участі, (травень 2024 року)

3. Комунікація з місцевою владою та жителями громади, (червень 2024 року)

4. Брейнстормінг, липень 2024 року

Звертаємо увагу, що участь у всіх 4-х модулях є обовʼязковою, тому просимо подавати ваші заявки, зваживши ваші плани й можливості 😉

Для участі в конкурсі, будь ласка, заповніть нашу анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfE76SUbbM5MIQ7LZmKr1EhbvY4axIOjSQWgO5kJ83A7dNNcw/viewform?usp=sf_link

Результати конкурсного відбору ви отримаєте листом на зазначену в анкеті електронну пошту.

Дедлайн для заповнення анкети: 05 квітня 2024 року.

Про дату  та місце проведення кожного модулю повідомимо відібраним учасникам/цям   додатково.

___

Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Громадською організацією «Центр політичних студій» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.