Про чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 02.04.2024 11:47

27 березня відбулося засідання виконавчого комітету. На порядку денному говорили про:

-проведення місячника по благоустрою та санітарної очистки населених пунктів;

- вчинення нотаріальних дій та посвідчення довіреностей, прирівнених до нотаріальних, у виконкомі  та старостинських округах;

- впорядкування адресного господарства. На прохання заявників змінено поштові адреси.

- виключення із членів  особистого селянського господарства;

- про передачу матеріальних цінностей. Для військовослужбовців передали світлодіодний прожектор.

- впорядкування квартирної черги. З обліку зняли чотирьох громадян, як таких, що покращили житлові умови та двох громадян у зв’язку зі смертю. До однієї справи внесли корективи через зміну персональних даних.

- про визначення уразливою зоною масив поверхневих вод річки Люблінка, яка належить до басейну річки Дніпро, суббасейну річки Прип’ять.

- внесення змін до  складу опікунської  ради  з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування). Замість Примак Діани Миколаївни до складу ради включили нинішню начальницю служби у справах дітей Захарчук Альону Михайлівну.

Також затверджено проєкт Програми розвитку електрозарядної інфраструктури Клесівської селищної ради на 2024-2026 роки та план  роботи  виконавчого  комітету  на  ІІ квартал 2024 року.

Окрім того, розглянули звернення громадян. Серед них - 10 заяв щодо надання матеріальної допомоги на лікування та поховання. Проаналізувавши подані документи, були прийняті рішення про виплату допомог на загальну суму 27000 грн.

47 звернень  щодо надання одноразової  грошової допомоги Захисникам та Захисницям України, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України розглянули на засіданні виконкому. У результаті прийняли рішення про одноразову допомогу на загальну суму 165 000 грн.