У Клесівській районній лікарні працює ЛОР-лікар

Дата: 09.04.2024 14:33

Віднедавна у Клесівській районній лікарні працює отоларинголог Гунька Віктор Ярославович. Про це розповідають на Фейсбук-сторінці медзакладу.

Фах здобував у Тернопільському національному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського. Нині лікує і дорослих, і дітей.

За наявності електронного направлення консультація безкоштовна. Прийом проводиться за попереднім записом в реєстратурі медзакладу.

Адреса: селище Клесів, вул. Демократична 26.

Показання для відвідування ЛОР-лікаря: часті простудні захворювання (більше 3-4 на рік); при появі перших симптомів захворювань верхніх дихальних шляхів і органів слуху; при підозрі на зниження слуху; при наявності хронічних та перенесених інфекційних захворювань; якщо ви помітили зміни в голосі.

Також записатися на прийом рекомендують при симптомах: кашель, зниження слуху, утруднене дихання, носові кровотечі, хворобливі відчуття в горлі, хропіння і нерівне дихання уві сні, постійний головний біль, зниження або зникнення нюху, підвищення температури тіла, біль в області верхньої щелепи, в носових пазухах, у вусі.

Не нехтуйте своїм здоров’ям і вчасно звертайтеся до лікаря!

Світлина із Фейсбук Клесівської РЛ