Шахові змагання в Клесові: ХХ Чемпіонат зі швидких шахів

Дата: 16.04.2024 15:29

Від 3 березня до 14 квітня у Клесові майже щонеділі проходили змагання в рамках ХХ Чемпіонату зі швидких шахів. Участь у них взяли дев’ять шахістів з Клесова та двоє з Карпилівки. Змагалися вони за двоколовою системою, де кожному гравцеві відводилося по 30 хвилин на партію.

«Для деяких клесівців прогулянка по Карпилівці не виявилася легкою», - згадує Анатолій Романюк, голова Шахово-шашкового клубу «Біла тура». – «У перший ігровий день Олександр Жилка здобув перемогу в трьох партіях. У фінальній партії всього турніру вирішувалися 6-4 місця, де грали Дмитро Гузь і Віктор Глабець. В результаті на четвертій сходинці опинився Віктор.»

Переможцем турніру став Анатолій Романюк, друге місце посів Володимир Козел, а третє - Ігор Ліщук.

Тепер 8 кращих шахістів змагатимуться за Кубок Клесова з шахів. Змагання будуть проводитися за олімпійською системою, кожному гравцеві по 40 хвилин на партію.

Фото: Ігор Ліщук