У Клесівській громаді відбулося громадське обговорення Стратегії розвитку та плану заходів з її реалізації

Дата: 25.04.2024 16:22

24 квітня відбулося громадське обговорення Стратегії розвитку Клесівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації стратегії розвитку.

На початку заходу селищний голова Віктор Буйний, наголосив на важливості громадського обговорення та спільної наполегливої роботи з формування Стратегії розвитку громади. Також Віктор Павлович відзначив плідні результати участі Клесівської громади в Проєкті USAID «ГОВЕРЛА» й висловив сподівання щодо ефективної взаємодії в цьому напрямку.

До обговорення долучилися члени робочої групи з розробки Стратегії розвитку, представники структурних підрозділів селищної ради та громадськості. Тарас Микитин – експерт проекту,  зазначив, що Стратегія громади – це  довготривалий план – на чотири роки, за яким має розвиватися громада у всіх сферах своєї діяльності. Таке довгострокове стратегічне планування вкрай необхідне, адже визначає головну ціль, шляхи поповнення ресурсів та їх оптимального розподілу для досягнення мети.

Захід організовано в межах проєкту, який реалізується завдяки «Підтримки стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей, що реалізується ГО «Ендшпіль» через HOVERLA/ проєкт USAID в Україні.