Шануємо героїв: турнір у Карпилівці

Дата: 14.05.2024 15:43

У Карпилівці 6 травня відбувся щорічний Турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Сергія Пецькова. Відважний воїн став на захист рідної землі в серпні 2022 року. А вже навесні 2023-го родина отримала звістку про загибель дорогої їм людини. Захисник поліг 20 березня під час бойових дій в районі Вугледару на Донеччині. Цьогоріч турнір проводили вдруге. Започаткували його минулого року в день, коли відзначають храмове свято й день народження села.

«Сергій не уявляв себе без футболу. Він був для нього частиною його життя. Завжди приймав участь у змаганнях, грав за місцеву команду, прагнув перемагати, був активним вболівальником. Тому цей турнір - знак шани, поваги і світлої пам’яті про нього  та всіх полеглих Героїв.» - написала у Фейсбук директорка карпилівського Будинку культури Людмила Мартинюк. Також у своєму дописі вона повідомила, що в турнірі змагалися чотири команди, що різнилися за віком і складом: «Фортуна», «Ветерани», «Живчики» та «Паладини». До слова, в крайній грали військовослужбовці.

У підсумку перемогу здобули гравці команди «Живчики». А приз глядацьких симпатій та звання «Найкращий воротар» заслужено і одноголосно отримав солдат Руслан Масовець.

Після матчу присутні вирушили на кладовище, де вшанували пам’ять загиблих героїв: Сергія Пецькова, Юрія Оленіча, Сергія Оленіча.

«Цей турнір був дуже важливий для всіх учасників. Ми знаємо і віримо: Україна - переможе, мир – настане! І тоді хлопці зіграють свої найзахопливіші матчі, проведуть найцікавіші турніри. І ми завжди будемо памʼятати та шанувати подвиги  Героїв, які віддали життя за свободу українського народу. Слава Україні!» - підсумувала допис Людмила Адамівна.

Фото без описуФото без описуФото без опису