ТОВ "ККНК "Технобуд" повідомляє про проведення планових вибухових робіт

Дата: 09.07.2024 09:35

ТОВ «Клесівський карʼєр нерудних копалин «Технобуд» повідомляє про проведення планових вибухових робіт  09.07.2024 року в період з 11:00 до 19:00. Оповіщення підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування і населення щодо проведення вибуху, проводитиметься відповідно до затвердженого порядку подавання звукових сигналів. Значення та порядок подавання звукових сигналів: перший сигнал - «Попереджувальний!» (один тривалий); другий сигнал - «Бойовий!» (два тривалих); третій сигнал - «Відбій!» (три коротких). Означає закінчення підривних робіт. Уважно стежте за звуковими сигналами! Не плутайте сигнали «Оповіщення» із сигналами «Повітряна тривога»!