День працівників медичної галузі

Дата: 16.06.2017 18:51

Напередодні професійного свята працівників медичної галузі  15 червня відбулися урочистості на території комунального закладу  « Клесівської районної  лікарні» в селищі Клесів.  Присутні медпрацівники приймали сердечні вітання від голови Клесівської ОТГ Василя Гриника, який  у виступі зазначив, що прикладом самовідданості, мужності, справжнього патріотизму та вірності своїй професії стали медики, які ціною свого здоров’я та життя роблять неможливе, подякував  за нелегку працю і побажав міцного здоров'я, терпіння, добробуту, злагоди в родинах та закликав і надалі сумлінно працювати на благо України. Грамотами та цінними подарунками були нагороджені:

Гавралова Тетяна Павлівна – сестра медична комунального закладу  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради.

Гаврилюк Ірина Петрівна – головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради.

Жилко Наталія Василівна – акушерка комунального закладу «Клесівська районна лікарня» Клесівської селищної ради.

Кузьмич Оксана Сергіївна – сестра медична стаціонару комунального закладу «Клесівська районна лікарня» Клесівської селищної ради.

Тимашева Наталія Володимирівна – лікар-педіатр комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради.

Тишкова Ніна Миколаївна – фельдшер швидкої та невідкладної допомоги комунального закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Огороднік Оксана Юріївна – старша медична сестра дошкільного навчального закладу №3 «Веселка».

Із нагоди свята з вітальними словами до присутніх звернулися:

• Гаврилюк І.П.
  • Янковська Т.М.
  • Чирук Г.Г.

Із концертними номерами  виступили: учні Клесівської дитячої музичної школи, вокалістка Клесівського мііського будинку культури Вікторія Вавілова та вокальний ансамбль «Жовті мережки» Клубу села Клесів.

16 червня в селі Карпилівка в актовій залі загальоноосвітньої школи І-ІІI ступенів села Карпилівка відбулися  святкові урочистості для медпрацівників сіл Карпилівка, Карасин, Рудня-Карпилівська. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування для представників медичного фаху від  голови Клесівської ОТГ,  головного лікаря комунального закладу «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради Гаврилюк І.П. та голова профспілки Чирук Г. Г. та директора ЗОШ І-ІІІ ступенів села Карпилівка  Галушко В.В.

Грамотами Клесівської селищної ради були нагороджені:

• Микосянчик Людмила Миколаївна – сестра медична;
  • Оленіч Валентина Михайлівна – зав. ФАПу с. Рудня-Карпилівська.

Виступили аматори художньої самодіяльності села Карпилівка , селища Клесів, учнів Клесівської ДМШ.

Із нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я! Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. І кожен із вас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Ваші руки дарують радість життя, вселяють віру у зцілення. Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, а ваші душі наповнюються теплом, у домівках панує злагода, затишок, прибуток, благополуччя та здоров’я. Усього вам найкращого!