Дата: 19.04.2023 11:03

У Клесівській громаді відбувся фестиваль великодньої атрибутики «Великодній оберіг». Заходи програми: майстер-класи з виготовлення великодньої атрибутики для дітей в закладах освіти та майстер-класи з писанкарства і декоративно-прикладного мистецтва у закладах культури проходили з 1 по 18 квітня. А кульмінацією фестивалю стало проведення 17 і 18 квітня виставок-конкурсів і благодійний продаж великодніх атрибутів, а також святкові концерти у Клесові та Карпилівці. До участі в ярмарку долучився місцевий бізнес. Задля доброчинності свої товари та сертифікати на послуги надали магазини «Юлія», «Міледі», «Bee_pasika», «Грант», салони краси «Kosta Mariya» та «Status», кав’ярні «Coffe_house» та «AmberKava». Наталія Якубович, головна спеціалістка відділу культури Клесівської селищної ради повідомила, що на виручені з продажу кошти місцеві волонтери планують придбати тепловізор для односельців-військових.

Своїми виступами вітали гостей фінальних заходів вихованці та викладачі Клесівської дитячої музичної школи, аматори сцени клубу с.Клесів, Клесівського міського та Карпилівського будинків культури.

Пам’ятними сувенірами на кінець заходу нагородили  переможців виставки у номінаціях: «Традиційна писанка», «Декоровані великодні яйця», «Великодня композиція», «Великодня вишивка».

Фото без описуФото без опису Фото без опису