Турнір у Клесові: У шахово-шашковому клубі відбулися змагання на честь Анатолія Саратова

Дата: 09.04.2024 13:28

У шахово-шашковому клубі «Біла Тура» 7 квітня відбулися змагання на честь Анатолія Саратова, клесівця, який загинув на війні. Вшанування пам'яті воїна, який захищав рідну землю під час АТО/ООС та після повномасштабного вторгнення, є важливим для учасників турніру. Анатолій Саратов у шкільні роки два роки відвідував гурток під керівництвом Анатолія Романюка.

Діти змагалися в шашки, а дорослі — у шашки та шахи. У дитячому турнірі перемогу здобула Софія Осмолович, а брати Овсійчук — Артем та Олександр — посіли друге та третє місця відповідно.

Серед дорослих гра в шашки проходила за двоколовою схемою з обмеженням часу та змінною початковою позицією. Ігор Ліщук, який лідирував, у передостанньому турі програв Анатолію Мартинюку. У фіналі Ігор Ліщук та Анатолій Романюк зіграли внічию, але за додатковими показниками перемогу здобув Анатолій Романюк. Він також переміг у шаховому турнірі, який відбувся після короткої перерви. Дмитро Гузь посів друге місце, а Ігор Ліщук — третє. У шахах грали за двоколовою схемою, з п'ятьма хвилинами на партію для кожного гравця.

Турнір, присвячений пам'яті Анатолія Саратова, у Клесові проводиться третій рік поспіль. Перший турнір відбувся 15 травня 2022 року, на сороковий день після смерті. Другий — у квітні 2023 року, до річниці загибелі.

Захід організовано за сприяння ШШК «Біла Тура» та Клесівської селищної ради.

Фото Ігора Ліщука