Дата: від до Скинути

Попередження  про стихійні та небезпечні  метеорологічні явища на 31 липня 2021 року

Попередження про стихійні та небезпечні метеорологічні явища на 31 липня 2021 року

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 31 липня в другій половині дня очікуються грози, місцями  град та  шквали  15 – 20 м/с (I рівень небезпечності,  жовтий).

13:03 30.07.2021

На Рівненщині за останній місяць почастішали випадки укусів зміями громадян, що здійснюють похід до лісу. Найчастіше такі випадки фіксуються на півночі області. Рятувальники закликають мешканців бути обережними та дотримуватися правил безпеки під час прогулянки до лісу.

10:25 30.07.2021

Шанована громадо!

Щиро вітаємо Вас з Днем Хрещення Київської Русі, який відзначаємо, вшановуючи пам’ять Святого рівноапостольного князя Володимира. Впевнені, що сьогоднішнє свято зцілює та об’єднує наші душі, наповнюючи змістом наше життя.

13:10 28.07.2021

Рятувальники Рівненщини закликають неухильно дотримуватись правил безпеки на водних об'єктах област

Температура повітря на дворі більше 20  °С. Громадяни масово відпочивають на водоймах Рівненщини. Тому рятувальники Рівненщини закликають неухильно дотримуватись правил безпеки на водних об'єктах.

09:48 28.07.2021

Попередження про стихійні та небезпечні метеорологічні явища (27.07.2021)

За повідомленням  Рівненського обласного центру з гідрометеорології,  сьогодні 27 липня, в другій половині дня очікується значний дощ, грози,  місцями град та шквали 15 – 20 м/с  (I рівень небезпечності,  жовтий).

15:13 27.07.2021