Оголошення

Відповідно до розподілу путівок на 4 зміну ДПУ МДЦ «Артек» Київської області  департаментом розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту надана  1 путівка на оздоровлення  з 30% доплатою  з 23 червня по 13 липня 2021 року дитині, яка проживає на території Клесівської селищної ради. За детальнішою інформацією щодо оздоровлення дитини звернутися в відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради до 11. 06. 2021 року. Довідки за телефоном 0680304551, 0950797059.

14:49 10.06.2021

Шановна громадо!

Сьогодні ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят - Вознесіння Господнє.

09:41 10.06.2021

Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято  – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно ряд вітальних заходів провели і в Клесівській територіальній громаді, де, на сьогодні,  проживає близько трьох тисяч маленьких громадян. Та це свято важливе не лише для них, а й для нас, дорослих, адже саме ми формуємо умови для гідного життя дитини та відповідаємо за їхнє майбутнє.

13:58 03.06.2021

Ярмарок дитячих талантів

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Клесівським МБК, в парку селища Клесів, відбувся "Ярмарок дитячих талантів".  Де для дітей організовані локації, на яких вони виконуючі різні творчі та ігрові завдання отримували фішки, які потім обмінювали на призи надані Клесівською селищною радою. Загалом, близько 300 дітей взяли участь у святі. На завершення ярмарку відбулась загальна руханина з аніматорами від Metban.

16:02 02.06.2021

Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області оголошує  про проведення земельних торгів у формі аукціону

Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області оголошує про проведення земельних торгів у формі аукціону

Лот №1 (67652) Продаж права оренди на земельну ділянку загальною площею 0.3234 га, розташованої в смт Клесів по вулиці Промислова. Цільове призначення — (11.01) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами. Кадастровий номер - 5625455400:01:005:0195. Стартовий розмір річної орендної плати - 20037, 43 грн. Розмір реєстраційного внеску - 1000,00 грн., розмір гарантійного внеску – 6011, 23 грн. Внески учасників сплачуються окремими платежами на р/р Виконавця торгів (ліцитатор — Рівненська товарна біржа, уповноважена особа - Гончар Ніна Іванівна). Детальну інформацію про лот можна отримати на офіційному сайті Держгеокадастру України http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/67652 або у Виконавця земельних торгів ( ліцитатор — Рівненська товарна біржа, уповноважена особа Гончар Ніна Іванівна тел. (067)-27-23-751; (0362)-62-05-88 ). Торги відбудуться у приміщенні Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, вул. Свободи, 10. Початок об 12 год. 23 червня 2021 року. Кінцевий термін прийняття заявок і сплати внесків 17 червня 2021 року.

14:59 31.05.2021

Відбірковий етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні "ЮНА ЗІРКА" серед учнів закладів загальної середньої освіти Клесівської селищної ради

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку  та популяризації  жанру української естрадної  пісні, пошуку нових і вдосконалення традиційних форм роботи із талановитою учнівською молоддю відділом освіти, культури,  молоді  та  спорту  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області  було проведено відбірковий етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА»

14:29 14.05.2021