Лісових квитків для заготівлі ягід чорниці

В зв’язку із настанням масової заготівлі ягід чорниці ДП “Клесівське лісове господарство” нагадує заготівельникам ягід стосовно виписки Лісових квитків на заготівлю ягід чорниці. Звертаючи увагу на те, що кошти від виписки лісових квитків надходять на рахунок ОТГ по місцю заготівлі.

09:31 08.07.2021

Визначення кандидатур, які будуть  нагороджені під час урочистого заходу з нагоди 30-річчя Незалежності України

Визначення кандидатур, які будуть нагороджені під час урочистого заходу з нагоди 30-річчя Незалежності України

24 серпня 2021 року відбудуться урочисті з нагоди відзначення  30-ї річниці Незалежності України, до яких приурочено вшанування людей, які зробили вагомий внесок у розбудову та процвітання нашої громади, заслужили повагу людей свою громадянською позицією чи благодійністю.

13:43 06.07.2021

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 05 липня, на території області протягом доби очікуються грози, місцями шквали 15-20 м/с, вдень місцями град. Вночі та вранці туман 200-500м. (I рівень небезпечності, жовтий).

11:10 05.07.2021

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру 1 липня в Україні, крім сходу та південного сходу, грози, вдень подекуди град та шквали 15-20 м/с, в західній частині місцями значні дощі (І рівень небезпечності, жовтий).

09:49 01.07.2021

Графік роботи Центру вакцинації населення від COVID-19 в Сарненському район

3 липня 2021 року у КП «Сарни Арена» Сарненської міської ради з 9.00 до 15.00 години працівниками мобільних бригад з вакцинації та пунктів щеплень КНП «Сарненський ЦПМСД» Сарненської міської ради.

09:46 01.07.2021