Дата: від до Скинути

Бібліотечний урок "Твій друг – книга" та майстер-клас з папероплетіння провели у Пугачській бібліотеці

15 вересня в Пугачській публічно – шкільній бібліотеці  відбувся бібліотечний урок "Твій друг - книга". На заході були присутні учні третього класу Пугачської ЗОШ І ст., та класний керівник Гарська Галина Тимофіївна.

12:24 18.09.2017

Цьогоріч у Клесівській громаді дітей вітали оновлені садочки

Забезпечення комфортних, а головне – безпечних умов для навчання  дітей – одне з головних завдань, що поставила перед собою Клесівська територіальна громада з самого початку свого створення. Так, у новому навчальному році в поліпшених умовах почали функціонувати не лише загальноосвітні установи, про які ми розповідали в попередніх публікаціях, а й дошкільні навчальні заклади громади. Для створення цих умов у садочках провели як капітальні ремонти покрівель, водопостачання та відведення, заміну вікон, дверей,  так і косметичні ремонти.

10:07 15.09.2017

Пройшов відбірковий етап конкурсу «Краще спортивне село – 2017»

03 вересня 2017 року в м.Дубровиця  відбувся І етап  змагань серед сільських та селищних рад, сіл об’єднаних територіальних громад Рівненщини на «Краще спортивне село-2017» за виключенням селищних рад, які є райцентрами. Прийняли участь у змаганнях Сарненський, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Костопільський райони та  Клесівська й Милецька ОТГ. Головне завдання організаторів змагань – Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос»   –  впровадження фізичної культури та масового спорту у повсякденний побут сільського населення області.

17:16 07.09.2017