Дата: від до Скинути

У школах Клесівської ОТГ завершені ремонтні роботи до початку 2017/2018 навчального року

Пролунав шкільний дзвінок і наші діти знову пішли до шкіл, в яких до 1 вересня вже виконали передбачені Клесівською селищною радою ремонтні роботи. Традиційно, в усіх школах зробили косметичні ремонти класів та коридорів. Крім того, виконали чимало й капітальних. За потребою ремонтується все: від каналізації до даху.

16:05 06.09.2017

Кошти, зібрані під час виставки-продажу передані онкохворим дітям

У рамках заходів з нагоди 26 річниці Незалежності України була проведена виставка-продаж «Свято урожаю». Всі вилучені кошти в сумі 7719 грн передані на лікування 5 онкохворим дітям, що проживають на території Клесівської селищної ради.

12:31 06.09.2017

Як відсвяткували День села Клесів

Традиційно з нагоди Свята села у Клубі с.Клесів 28 серпня відбувся святковий захід. З вітальним словом до присутніх глядачів  звернулася секретар селищної ради Романюк Людмила Миколаївна, яка подякувала учасникам АТО, завдяки яким ми не відчуваємо, що таке війна. Після виступу відбулося нагородження шанованих жителів громади:

18:15 31.08.2017

Урочистості до Дня Державного Прапора України

Біля приміщення Клесівської селищної ради 23 серпня відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. На заході були присутні як керівники, депутати та працівники апарату ради, так і небайдужі жителі громади. З вітальним словом виступили голова Клесівської ОТГ Гриник Василь Федорович та ветеран антитерористичної операції Гавка Володимир Васильович. У своєму виступі Василь Гриник  згадав про Героїв АТО, які шанують свій прапор, «ідуть з ним в бій і зараз, ризикуючи своїм життям піднімають над своїми блокпостами та важливими стратегічними об’єктами» . Кілька слів пролунало й про безвізовий режим з більшістю країн Європейського союзу. Наостанок голова висловив побажання, «щоб перед вами завжди були відкриті всі двері та щоб ми далі з гордістю та почуттям патріотизму піднімали синьо-жовтий стяг!».

10:56 29.08.2017

У Клесові провели молебень за Україну

Сьогодні у Свято-Благовіщенському храмі смт. Клесів  представники духовенства відслужили святковий молебень за Україну. Після закінчення богослужіння, настоятелі звернулися до прихожан з вітальними словами та побажанням Миру на всій Українській землі.

12:33 24.08.2017