Клесівська організація співвласників багатоквартирних будинків у дії

Створене в серпні 2016 року ОСББ «Чайковське» , до якого входять 2 будинки: №2(вул..Меліораторів) та №36 (вул..Чайковського) цьогоріч показує вже перші, хоча ще й незначні результати своєї діяльності.

09:56 16.08.2017

У Клесові пройшов шаховий турнір «Бурштин Полісся-11»  6 етап Кубка Рівненської області з шахів 2017

У Клесові пройшов шаховий турнір «Бурштин Полісся-11» 6 етап Кубка Рівненської області з шахів 2017

12-13 серпня в Будинку культури смт. Клесів відбувся 6 етап Кубка Рівненської області з шахів 2017 року "Бурштин Полісся - XI". У турнірі, що проходив за швейцарською системою в 9 турів, взяли участь 56 учасників з різних районів Рівненської області, а саме  Березнівського, Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне, Вараш та Червоноград. Кожному гравцеві відводилось на партію по 25 хвилин, а на хід – 10 секунд. Супротивників визначали методом комп’ютерного відбору.

10:16 14.08.2017

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Унаслідок двох світових війн та тривалої неконтрольованої військової діяльності великі території Рівненської області залишаються забрудненими вибухонебезпечними предметами. Так протягом 5 останніх років групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області було знешкоджено понад 12 тис. боєприпасів Першої та Другої світових війн, виявлених на території області. З початку поточного року здійснено 19 бойових виїздів та знешкоджено  118  вибухонебезпечних предметів.

09:55 14.08.2017

Особистий кубок Рівненської області з шашок-64 «Бурштин Полісся-6»

05.08 – 06.08.17  у приміщенні Будинку культури смт.Клесів відбувся Відкритий Особистий кубок Рівненської області з шашок-64 під назвою «Бурштин Полісся-6».  Турнір проходив за швейцарською системою – 8 турів, а кожен тур складався з 2 партій.  Визначали супротивників шляхом комп’ютерного відбору.

13:12 09.08.2017