Свято Хрещення Господнього на урочищі Коплище

19 січня на свято Хрещення Господнього на урочищі Коплище відбувся водосвятний молебень, який провели настоятелі Свято – Успенської церкви с. Клесів - отець Василь, Благовіщенського собору смт. Клесів – отець Роман, Петро – Павлівської церкви смт. Клесів - отець Володимир. Після освячення води всі бажаючі мали змогу покупатися в ній, скуштувати смачний куліш і запашний узвар.

09:39 20.01.2017

Обмінна коляда у с.Селище

15 січня 2017 року на базі будинку культури с. Селище проходила обмінна коляда за участю творчих колективів із Селищенської, Вирівської, Чудельської сільських та Клесівської селищної рад. Клесівську селищну раду представили учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури смт. Клесів та вокальний ансамбль «Бурштинове намисто» с. Клесів (керівник Наталія Матюк).

15:48 16.01.2017

Святкування з нагоди  Дня села Карасин

Святкування з нагоди Дня села Карасин

14 січня 2017 на свято пам'ять святителя Василія Великого жителі  с. Карасин святкували День села. Всіх жителів та гостей села  привітала староста с. Карасин Тишковець С.П., яка зичила всім здоров’я міцного, затишку в оселях, злагоди та достатку в родинах і мирного неба над головою. Почесними грамотами голови Клесівської селищної ради з нагоди Дня села нагородили Яковець Н., завідувача публічної бібліотеки с. Карасин, Гольонко А. ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Карасин, Балинську А. керівника гуртка бісероплетіння «Чарівна намистинка».

15:47 16.01.2017

Новорічний фестиваль у Клесівському будинку культури

З 21 по 24 грудня в Клесівському міському будинку культури було надзвичайно весело та по святковому гамірно, панував чудовий настрій та казкова атмосфера, бо дітлахи святкували новорічне свято. Святковий настрій дітям і гостям дарували казкові герої Маша, Ведмідь та Лунтік. Діти завжди з радістю та нетерпінням чекають на Дідуся Мороза та Снігуроньку. Завдяки їм дитячий ранок став дуже цікавим та більш захоплюючим для дітей різних соціальних категорій громади, бо жодна дитина, яка прийшла на свято, не залишилася без солодкого подаруночка. Торбинку Дідуся Мороза, яка була щедра на солодкі подарунки для дітвори, наповнювали Клесівська селищна рада та депутат Рівненської обласної ради Васильєв О.А.

09:29 04.01.2017

Переможець конкурсу "Кращий логотип Клесова"

Сьогодні, 23.12.2016 року, на черговому засіданні сесії Клесівської селищної ради було оголошено переможця конкурсу на «Кращий логотип Клесова». Участь у даному конкурсі прийняли 9 осіб, які представили 21 конкурсну роботу. Із 15 членів комісії – 13 віддали свої голоси за логотип, який створила Брухлей Богдана Валеріївна, жителька нашого селища, студентка Національного університету «Острозька академія». За перемогу Богдана отримала приз – планшет з клавіатурою, отримавши його від голови Клесівської селищної ради В.Ф. Гриника, дівчина повідомила, що хоче передати  приз Приходько Вікторії, учениці 7 класу Клесівської ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей.

19:20 23.12.2016

В п'ятницю, 23 грудня на сайті Клесівської громади будуть оприлюднені результати голосування “Конкурсу на кращий логотип Клесова” та назване ім'я переможця.

18:15 22.12.2016