Дата: від до Скинути

7 березня в клубі с.Клесів відбувся ювілейний вечір аматорського жіночого вокального ансамблю «Бурштинове намисто».

Творча біографія вокального ансамблю дуже багата. Позаду 10 років наполегливої праці: чисельні репетиції, виступи, виїзди з концертами, конкурси та фестивалі, нагороди.  Пісенна скарбниця колективу сьогодні  налічує близько 50-ти пісень.

14:09 10.03.2021

Перемоги Клесівської дитячої музичної школи в Українсько-Польському проєкт "Ice art fest"

В січні 2021 року відбувся міжнародний дистанційний Українсько-Польський проект "Ice art fest", який на міжнародному рівні об’єднав музикантів та виконавців різних вікових категорій, жанрів та країн. Конкурс оцінювало професійне українсько-польське журі. Викладачі та учні нашої Клесівської Дитячої музичної школи зайняли 6-ть призових місць: Ансамбль викладачів "IMPROVIZ" ГРАН-ПРІ, керівник: Симончук І.І.; Ансамбль "РИТМ" 1-ше місце, керівник: Симончук І.І.; Соло Гаврилюк Ванесса 2-ге місце, викладач: Олександра Головня; Дует Гаврилюк Сарра та Мізинець Каріна 1-ше місце, викладач: Олександра Головня; Соло Царук Юлія 1-ше місце, викладач: Головня І.Д.; Дует Глабець Вікторія та Гонца Ольга 1-ше місце, керівник: Головня І.Д.; Бажаємо й надалі творити, вдосконалюватись та перемагати. ВІТАЄМО!!!

10:43 10.03.2021

05 березня 2021 року в ДНЗ №4 «Дзвіночок» смт.Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області відбувся семінар-практикум «Сучасні підходи до валеологічного виховання»

Метою семінару-практикуму було удосконалення знань педагогів з валеологічної освіти, виокремлення підходу В.Сухомлинського щодо виховання здорової дитини, поділитись досвідом роботи педагогів з впровадження в практику нетрадиційних форм оздоровлення дітей, налаштування педагогів на творчий пошук, виявлення ініціативи.

16:59 09.03.2021

Результати півфінальних матчів Клесівського “Граніта” у чемпіонаті із футзалу "Лицарі футбольного м’яча - жінкам"

Нагадаємо, що Сарненська районна федерація футболу в спорткомплексі "Арена-Сарни" проводить XVIII зимовий чемпіонат Сарненського району з футзалу "Лицарі футбольного м’яча - жінкам", приуроченого міжнародному жіночому дню 8-го Березня. Клесівську територіальну громаду представляли "Граніт" (Клесів) та "Полісся" (Карпилівка). За результатами зональних (відбірних) матчів у стадію півфіналів пройшов лише "Граніт" (Клесів).

11:53 05.03.2021

З Міжнародним жіночим днем привітали матерів загиблих воїнів АТО/ООС

В залі зібралось багато людей, гарні квіти, щирі слова привітання та подяки, все аби хоч на мить зігріти згорьовані серця цих хоробрих жінок, Оксани Баранової-Орел та Наталії Куришко, сини яких віддали своє життя за наш з вами мир та спокій.

10:13 05.03.2021

Оголошення

11 березня  2021 року   в сесійній залі  Клесівської селищної  ради   за адресою смт.Клесів вул. Свободи, 10  о 15.00 годині відбудеться  публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету за 2020 рік.

10:10 05.03.2021

Щодо роботи комісії (уповноваженого) із страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності підприємств, установ, організацій

Відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105 (зі змінами) одним із завдань Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) є здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності (далі - ЛН) застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру ЛН, та здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду, які виплачуються на підставі ЛН.

10:06 03.03.2021